Xتبلیغ 1
محل درج تبلیغات شما
فروش تجهیزات فروشگاهی :: چک اوت چیست | قفسه هایپری باکیفیت | یخچال پرده هوا
چک اوت چیست | قفسه هایپری باکیفیت | یخچال پرده هوا
بازدید: 0
تاريخ : 1399/11/27

اگر شما هم صاحب یک سوپرمارکت یا هایپر هستید؛ میدانید که وجود یخچال فروشگاهی در انواع فروشگاه ها و مراکز خرید الزامی است. یخچال فروشگاهی به چند دسته تقسیم می شوند؟ انتخاب یخچال فروشگاهی ارزان قیمت و با کیفیت مطلوب از مهم ترین ملزومات هر فروشگاهی است.
یخچال پرده هوا یک یخچال با فضای بزرگتر برای نگهداری انواع محصولات است. از این یخچال برای نگهداری محصولات لبنی، گوشت بسته بندی شده، ماهی بسته بندی شده، میوه و سبزیجات و حتی نگهداری گل استفاده می شود. یخچال های پرده هوا معمولا از چندین طبقه تشکیل شده است.
اگر شما هم انباری از محصولات دارید باید بدانید بهینه سازی انبار بسیار مهم است. بنابراین در این خصوص باید در پی یافتن قفسه بندی مناسب برای انبار خود باشید. انواع قفسه بندی برای انبار ها و فروشگاه ها اعم از قفسه بندی پیچ و مهره ای، قفسه بندی هایپری، قفسه بندی راک و… وجود دارد. قفسه راک و قفسه پیچ و مهره ای برای نگهداری محصولات و کالا با وزن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
کالسکه فروشگاهی یا همان کالسکه خرید یکی از تجهیرات فروشگاهی است که با مشتری در تماس مستقیم است. کالسکه یا سبد خرید از جمله مواردی است که هنگام ورود مشتری تا خروج از فروشگاه با او همراه است. بنابراین کیفیت آن بسیار اهمیت دارد.
شاید برای شما به عنوان مدیر فروشگاه پیش آمده باشد که مشتریان شما برای مدت ها در صف تسویه حساب فروشگاه ایستاده باشند. آیا تا به حال با حجم زیاد کالا بر روی پیشخوان فروشگاه مواجه شده اید؟ چک اوت یا همان میز صندوق یکی از مواردی است که موجب تسهیل در کار برای فروشگاه ها و به طبع جلب رضایت مشتران آنان نیز می شود
قفسه هایپری یکی از مهم‌‍ ترین وسایل برای به نمایش گذاشتن اجناس داخل فروشگاه است. این قفسه‌ ها به دلیل استحکام بالا و ظاهر زیبا و همچنین کاربرد فراوان در چینش اقلام داخل فروشگاه از محبوبت زیادی برخوردار است. قیمت قفسه هایپری تاثیر زیادی در فروش آن دارد و به دلیل استفاده فراوان، قفسه هایپری ارزان قیمت امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است. قفسه فروشگاهی انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز مشتری طراحی می شود. قفسه سوپرمارکت معمولا برای قرار گیری گالاهایی با وزن سبک تر و نظم دهی به فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرند.